Vyčkejte prosím na načtení / přepočítání kompletních výsledků...


             O kresníB ěžeckáL iga  2018
Novinky na webu ještě jednou

Novinky na webu ještě jednou

18. 4. 2018 Blansko – Stále intenzivně pracujeme na úpravách...

Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

2. 4. 2018 Hořice, Skalice, Blansko – Trošku upravenou pranostikou se...

Webové stránky OBL v novém.

Webové stránky OBL v novém.

27. 3. 2018 Blansko – S prvním jarním dnem, nám...

Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

23. 3. 2018 Skalice nad Svitavou - Blanensko se může pochlubit velkou běžeckou...

2018 03 06 Velikonocni zajic

Velikonoční běh v Olešnici i letos

6. 3. 2018 Olešnice – Potřetí se v období Velikonoc uskuteční běžecké závody v destinaci...

  • Novinky na webu ještě jednou

  • Březen, za kamna vlezem. Duben, s OBL závodit budem!

  • Webové stránky OBL v novém.

  • Ve Skalici jen trochu jinak, ale hodně originálně!

  • Velikonoční běh v Olešnici i letos

Bodování pro rok:

prubezne_hodnoceni_2018
Počet bodovaných závodníků v tomto roce je 207.

Kategorie: Muži

Pořadí
Muži
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Barbořík Jan1983M001Elite sport Max Team Blansko/Blansko717176732912914
002Klopec Aleš1978MV1001Blansko697073702822824
003Grün Gustav1968MV2001AC Okrouhlá/Okrouhlá 181706867632682684
004Grün Vojtěch1992M002Elite Sport Boskovice/Okrouhlá8080802402403
005Horský Radek1978MV1002OB Veselice/Vavřinec575558552252254
006Široký Stanislav1977MV1003AK Blansko Dvorská/Blansko7376712202203
007Kinc Pavel1974MV1004VF Sport Team Černá Hora555255522142144
008Huťka Jiří1991M003Bořitov/Brno6969672052053
009Šperka Martin1970MV1005Minerva Boskovice6667682012013
010Buš Ondřej1985M004Ráječko6565611911913
011Beneš Petr1987M005Blansko6561641901903
012Krška Michal1984M006Blansko6162621851853
013Zemánek Miroslav1979M007Bořitov5456561661663
014Macura Jan1972MV1006Horizont Kola Novák Blansko5651571641643
015Novák Zdeněk1961MV2002Horizont Kola Novák Blansko5153531571573
016Bařinka Jan1984M008Boskovice373142461561564
017Šebánek Petr1979M009šmudlové Rájec76761521522
018Daněk Milan1962MV2003Horizont Kola Novák Blansko363239441511514
019Landa Jaroslav1957MV3001Minerva Boskovice5247521511513
020Dvořáček Jiří1968MV2004Elite Sport Max Team Blansko73711441442
021Karlík Petr1982M010TriSki klub Márovky - Blansko/Blansko70691391392
022Škvařil Jan1973MV1007Blansko66661321322
023Münster Libor1966MV2005Blansko4439481311313
024Weis Josef1974MV1008Elite Sport Boskovice64631271272
025Kalaš Rudolf1971MV1009Boskovice/Boskovice63611241242
026Spáčil Leopold1959MV2006NOVATOP LAPIERRE/Letovice64591231232
027Kuchař Jan1980M011Blansko63601231232
028Bachratý Pavel1965MV2007Blansko60621221222
029Buš Roman1965MV2008Rájec3933441161163
030Haresta Petr1986M012VF Sport Team Černá Hora53541071072
031Kolář Vít1980M013Blansko49511001002
032Tichý Alois1964MV2009Blansko484997972
033Nedvěd Martin1983M014Blansko435194942
034Šamonil Petr1962MV2010Rájec - Jestřebí445094942
035Svoboda Pavel1955MV3002TJ Sloup405090902
036Buš Jiří1994M015Rájec-Jestřebí454590902
037Procházka Jan1979M016RBK Blansko/Ráječko464389892
038Matuška Zdeněk1969MV1010Blansko414788882
039Lorenc Antonín1964MV2011Blansko384987872
040Brychta Vlastimil1982M017IKMF Blansko374683832
041Plhoň Patrik1980M018Elite Sport Boskovice8080801
042Markus Tomáš1989M019TJ Sokol Šebetov453580802
043Petr Kamil1978MV1011TJ Sokol Letovice403474742
044Šindelář Ondřej1988M020Elite Sport Boskovice6868681
045Křenek Petr1987M021šmudlové Rájec6868681
046Bejček Patrik1994M022AK Drnovice/Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy/AK Drnovice6767671
047Klepal Petr1966MV2012Perun Team Blansko293867672
048Jančík Tomáš1972MV1012Elite Sport Boskovice6666661
049Karásek Antonín1982M023Černá Hora6565651
050Opletal Jan1994M024Jedovnice6464641
051Čuhel Jiří1958MV3003SK Křtěnov6262621
052Potůček Jiří1988M025FIT plus Blansko6060601
053Sedlák Michal1968MV2013Lhota Rapotina6060601
054Petrů Radim1971MV1013Sport Boskovice5959591
055Kuchař Lukáš1976MV1014Cyklo plus Rájec5959591
056Sláma Pavel1976MV1015TJ Rytmus Boskovice5959591
057Černý Jakub1978MV1016Rájec-Jestřebí5858581
058Grünwald Martin1979M026SBK Blansko5858581
059Ježek Martin1985M027Blansko5858581
060Kubínek Pavel1977MV1017Blansko5757571
061Štětina Lukáš1996M028SDH Jásinov5757571
062Vybíhal Josef1991M029SDH Žďár5656561
063Kolář Petr1973MV1018Biatlon Blansko5454541
064Odehnal Tomáš1968MV2014Boskovice5454541
065Hegr Jiří1977MV1019Šošůvka5353531
066Svoboda Leoš1976MV1020Biatlon Blansko5050501
067Adam Martin1977MV1021Sparta NoCycling / Sloup5050501
068Žůrek Jan1990M030Elite sport Boskovice4949491
069Patloka Ivo1979M031Boskovice4848481
070Kulíšek Vítězslav1991M032Blansko4848481
071Henek Dušan1972MV1022Důchodců/Boskovice4747471
072Polák Petr1975MV1023Blansko4747471
073Kuchař Tomáš1972MV1024Cykloplus Rájec4646461
074Pokorný Tomáš1972MV1025Blansko4545451
075Bařina Jiří1981M033VF Sport Team Černá Hora4343431
076Frýdek Pavel1973MV1026ACT Lerak Blansko4242421
077Šamalík Vít1994M034Synthon Sport Society4242421
078Flek Pavel1972MV1027Blansko - Horní Lhota4141411
079Petržela Lukáš1983M035Skalice nad Svitavou4141411
080Křepela Jiří1975MV1028STK Zbraslavec4040401
081Vašíček Zdeněk1965MV2015BC Červánky3838381
082Hrubý Milan1938MV3004Blansko3737371
083Sedlák Jakub1996M036Ludíkov3636361
084Augustin Erik1975MV1029BC Červánky3535351
085Beneš Oldřich1986M037Kotvrdovice3030301

Kategorie: Ženy

Pořadí
Ženy
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 14
Body suma
Závodů
001Žákovská Alena1962ŽV2001Blansko302830311191194
002Komárková Zdeňka1974ŽV1001KOMETKY Olešnice4036331091093
003Koutná Lenka1988Ž001SRTG Blansko26303389893
004Polachová Lenka1986Ž002Horizont Kola Novák Blansko404080802
005Klepalová Kamila1996Ž003Perun Team Blansko333669692
006Weisová Barbora1980Ž004Elite Sport Boskovice/Olešnice25212369693
007Kolářová Kateřina1985Ž005Blansko313162622
008Tesařová Jitka1964ŽV2002RBK Blansko312657572
009Klepalová Vendula1998Ž006Perun Team Blansko252853532
010Škvařilová Radka1991Ž007TJ Vysočany/Vysočany202141412
011Barešová Milada1975ŽV1002Stopa Skalice4040401
012Klepalová Lenka1966ŽV2003Perun Team Blansko191938382
013Ondroušková Ivana1970ŽV1003Blansko3636361
014Kakáčová Jana1971ŽV1004Elite Sport Team Blansko3636361
015Koudelková Dagmar1991Ž008ASK Blansko3333331
016Grünová Ivana1971ŽV1005AC Okrouhlá2929291
017Krejsová Petra1979Ž009KOMETKY Boskovice2929291
018Suchánková Zdenka1963ŽV2004Blansko2929291
019Kuchařová Petra1979Ž010Rájec2828281
020Patloková Simona1979Ž011Boskovice2727271
021Suchá Lenka1974ŽV1006Blansko2727271
022Jalová Margita1954ŽV2005Letovice2727271
023Musilová Lenka1991Ž012Blansko2626261
024Liberová Barbora1972ŽV1007Boskovice2525251
025Hromádková Petra1982Ž013Blansko2424241
026Procházková Martina1977ŽV1008Olešnice2424241
027Šebková Iva1974ŽV1009Blansko2323231
028Kotlánová Jana1986Ž014Skalice2222221
029Burdová Renata1991Ž015Kotvrdovice2222221
030Kepáková Marie1980Ž016Důchodci Boskovice2020201

Kategorie: Junioři

Kategorie: Juniorky

Kategorie: Starší žákyně

Pořadí
Starší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Kubinová Adéla2004ŽkyS001Elite Sport Boskovice3636361081083
002Štoudková Pavla2003ŽkyS002ASK Blansko404080802
003Škvařilová Stela2004ŽkyS003AK Blansko Dvorská333164642
004Štoudková Pavla2004ŽkyS004Doubravice4040401
005Smutná Anna2004ŽkyS005Drahanský sport team3333331
006Tobiášová Lucie2004ŽkyS006Elite sport Boskovice3333331
007Široká Eliška2004ŽkyS007AK Blansko Dvorská3131311
008Barešová Rozálie2004ŽkyS008TK Stopa Skalice3030301

Kategorie: Starší žáci

Pořadí
Starší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Malits Marek2004ŽciS001ASK Blansko/Blansko363369692
002Daněk Štěpán2004ŽciS002Horizont Blansko/Blansko332962622
003Dvořák Tomáš2003ŽciS003Kulířov303161612
004Nečas Adam2004ŽciS004AK Blansko Dvorská4040401
005Dobrovský Michal2004ŽciS005Biathlon Blansko4040401
006Berka Pavel2004ŽciS006Klepačov4040401
007Svoboda Lukáš2003ŽciS007ASK Šosůvka3636361
008Komárek Tomáš2004ŽciS008ACT leraK Blansko 3636361
009Zourek David2003ŽciS009Blansko3333331
010Dankovský Matyáš2004ŽciS010AK Blansko Dvorská3131311

Kategorie: Mladší žákyně

Pořadí
Mladší žákyně
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Křížová Viktorie2006ŽkyM001Elite Sport Boskovice4040401201203
002Bezdíčková Dominika2006ŽkyM002ASK Blansko363672722
003Jakusidisová Veronika2005ŽkyM003ASK Blansko333366662
004Dobrovská Lucie2006ŽkyM004ASK BLANSKO313364642
005Jandáková Leona2006ŽkyM005ASK Blansko/Blansko282957572
006Štefanová Martina2006ŽkyM006ASK Blansko292756562
007Matušková Jůlie2006ŽkyM007ASK Blansko3636361
008Matušková Julie2005ŽkyM008ASK Blansko/Blansko3131311
009Andrlíková Ella2006ŽkyM009Boskovice3131311
010Poláčková Natálie2006ŽkyM010ASK Blansko3030301
011Procházková Nela2005ŽkyM011Horní Lhota3030301
012Kadrmasová Ellen2006ŽkyM012ASK Blansko2828281

Kategorie: Mladší žáci

Pořadí
Mladší žáci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Zouhar Tadeáš2005ŽciM001ACT leraK Blansko3640361121123
002Charvát Matyáš2005ŽciM002Elite Sport Boskovice404080802
003Kroupa Kryštof2005ŽciM003AK Blansko Dvorská333669692
004Kyzlink Richard2006ŽciM004ASK Blansko/Olešná 80313364642
005Koudelka Matyáš2006ŽciM005Elite sport Boskovice283058582
006Křivánek Richard2006ŽciM006Elite Sport Boskovice3333331
007Polách Vojtěch2005ŽciM007Blansko3131311
008Bresser Timothy2005ŽciM008Elite sport Boskovice3131311
009Presser Timoty2005ŽciM009Elite sport Boskovice3030301
010Skořepa Petr2005ŽciM010Svitávka2929291
011Vintr Ondřej2006ŽciM011ACT leraK Blansko2929291

Kategorie: Přípravka dívky

Pořadí
Přípravka dívky
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Šamšulová Martina2007PříD001Elite Sport Boskovice3640401161163
002Kniesová Lucie2007PříD002AK Blansko Dvorská31303697973
003Šebelová Sára2008PříD003Blansko363369692
004Králová Ema2008PříD004AK Blansko Dvorská272956562
005Kroupová Barbora2008PříD005AK Blansko Dvorská292756562
006Jurová Anna2008PříD006Elite sport Boskovice263056562
007Koudelková Lucie2008PříD007Elite sport Boskovice282856562
008Štefanová Adéla2008PříD008ASK Blansko252348482
009Bradáčová Nikola2007PříD009ACT leraK Blansko4040401
010Zourková Lucie2007PříD010AK Blansko Dvorská 3333331
011Zavřelová Adéla2007PříD011Elite sport Boskovice3333331
012Ryšavá Anna2008PříD012Drahanský Sport team3131311
013Tichá Natálie2007PříD013ASK Balnsko3131311
014Smutná Dorota2007PříD014Drahanský sport team3030301
015Nedvědová Andrea2007PříD015Blansko2626261
016Havelková Michaela2007PříD016Stopa Skalice2525251
017Kejíková Eliška2007PříD017Elite Sport Boskovice2424241

Kategorie: Přípravka chlapci

Pořadí
Přípravka chlapci
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ročník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Best 8
Body suma
Závodů
001Lát Dušan2007PříCh001AK Blansko Dvorská29333698983
002Ellinger Denis2007PříCh002ASK Blansko/Blansko364076762
003Tomášek Martin2008PříCh003AK Blansko Dvorská27202673733
004Worbis Radim2007PříCh004Kotvrdovice/Kotvrdovice 307303363632
005Grünwald Martin2007PříCh005Ak Blansko Dvorská312960602
006Šafránek Jáchym2007PříCh006Elite Sport Boskovice/Doubravice273158582
007Klimeš Bruno2008PříCh007AK Blansko Dvorská282856562
008Malits Radek2008PříCh008ASK Blansko/Blansko263056562
009Škvařil Hynek2008PříCh009AK Blansko Dvorská252752522
010Poláček Dominik2008PříCh010ACT Lerak282250502
011Augustin Tomáš2007PříCh011AK Blansko Dvorská192544442
012Krenželok Matěj2008PříCh012Stopa Skalice4040401
013Kočvara Jakub2007PříCh013Drahanský sport team4040401
014Friedl Kryštof2007PříCh014ACT leraK Blansko3636361
015Komárek Jakub2007PříCh015ACT leraK Blansko3333331
016Kuchař Josef2008PříCh016ACT leraK Blansko3131311
017Jelínek Tomáš2007PříCh017Drahanský sport team3030301
018Lipenský Matouš2008PříCh018Elite sport Boskovice2929291
019Frýdek Lukáš2008PříCh019Biathlon Blansko2626261
020Krušina Daniel2007PříCh020Letovice2525251
021Flek Pavel2007PříCh021Horní Lhota2424241
022Filka Patrik2007PříCh022ASK Blansko2424241
023Frič Martin2008PříCh023Černá Hora2424241
024Ščudla Ondřej2008PříCh024Elite sport Boskovice/Boskovice2323231
025Zouhar Jan2007PříCh025/Kotvrdovice2121211
026Stejskal Leoš2008PříCh026Elite sport Boskovice1818181

Rok

Počet bodovaných závodníků: 207





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Muži

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Barbořík Jan1983M1Elite sport Max Team Blansko/Blansko717176732912914
2Klopec Aleš1978MV11Blansko697073702822824
3Grün Gustav1968MV21AC Okrouhlá/Okrouhlá 181706867632682684
4Grün Vojtěch1992M2Elite Sport Boskovice/Okrouhlá8080802402403
5Horský Radek1978MV12OB Veselice/Vavřinec575558552252254
6Široký Stanislav1977MV13AK Blansko Dvorská/Blansko7376712202203
7Kinc Pavel1974MV14VF Sport Team Černá Hora555255522142144
8Huťka Jiří1991M3Bořitov/Brno6969672052053
9Šperka Martin1970MV15Minerva Boskovice6667682012013
10Buš Ondřej1985M4Ráječko6565611911913
11Beneš Petr1987M5Blansko6561641901903
12Krška Michal1984M6Blansko6162621851853
13Zemánek Miroslav1979M7Bořitov5456561661663
14Macura Jan1972MV16Horizont Kola Novák Blansko5651571641643
15Novák Zdeněk1961MV22Horizont Kola Novák Blansko5153531571573
16Bařinka Jan1984M8Boskovice373142461561564
17Šebánek Petr1979M9šmudlové Rájec76761521522
18Daněk Milan1962MV23Horizont Kola Novák Blansko363239441511514
19Landa Jaroslav1957MV31Minerva Boskovice5247521511513
20Dvořáček Jiří1968MV24Elite Sport Max Team Blansko73711441442
21Karlík Petr1982M10TriSki klub Márovky - Blansko/Blansko70691391392
22Škvařil Jan1973MV17Blansko66661321322
23Münster Libor1966MV25Blansko4439481311313
24Weis Josef1974MV18Elite Sport Boskovice64631271272
25Kalaš Rudolf1971MV19Boskovice/Boskovice63611241242
26Spáčil Leopold1959MV26NOVATOP LAPIERRE/Letovice64591231232
27Kuchař Jan1980M11Blansko63601231232
28Bachratý Pavel1965MV27Blansko60621221222
29Buš Roman1965MV28Rájec3933441161163
30Haresta Petr1986M12VF Sport Team Černá Hora53541071072
31Kolář Vít1980M13Blansko49511001002
32Tichý Alois1964MV29Blansko484997972
33Nedvěd Martin1983M14Blansko435194942
34Šamonil Petr1962MV210Rájec - Jestřebí445094942
35Svoboda Pavel1955MV32TJ Sloup405090902
36Buš Jiří1994M15Rájec-Jestřebí454590902
37Procházka Jan1979M16RBK Blansko/Ráječko464389892
38Matuška Zdeněk1969MV110Blansko414788882
39Lorenc Antonín1964MV211Blansko384987872
40Brychta Vlastimil1982M17IKMF Blansko374683832
41Plhoň Patrik1980M18Elite Sport Boskovice8080801
42Markus Tomáš1989M19TJ Sokol Šebetov453580802
43Petr Kamil1978MV111TJ Sokol Letovice403474742
44Šindelář Ondřej1988M20Elite Sport Boskovice6868681
45Křenek Petr1987M21šmudlové Rájec6868681
46Bejček Patrik1994M22AK Drnovice/Ostrov u Macochy/Ostrov u Macochy/AK Drnovice6767671
47Klepal Petr1966MV212Perun Team Blansko293867672
48Jančík Tomáš1972MV112Elite Sport Boskovice6666661
49Karásek Antonín1982M23Černá Hora6565651
50Opletal Jan1994M24Jedovnice6464641
51Čuhel Jiří1958MV33SK Křtěnov6262621
52Potůček Jiří1988M25FIT plus Blansko6060601
53Sedlák Michal1968MV213Lhota Rapotina6060601
54Petrů Radim1971MV113Sport Boskovice5959591
55Kuchař Lukáš1976MV114Cyklo plus Rájec5959591
56Sláma Pavel1976MV115TJ Rytmus Boskovice5959591
57Černý Jakub1978MV116Rájec-Jestřebí5858581
58Grünwald Martin1979M26SBK Blansko5858581
59Ježek Martin1985M27Blansko5858581
60Kubínek Pavel1977MV117Blansko5757571
61Štětina Lukáš1996M28SDH Jásinov5757571
62Vybíhal Josef1991M29SDH Žďár5656561
63Kolář Petr1973MV118Biatlon Blansko5454541
64Odehnal Tomáš1968MV214Boskovice5454541
65Hegr Jiří1977MV119Šošůvka5353531
66Svoboda Leoš1976MV120Biatlon Blansko5050501
67Adam Martin1977MV121Sparta NoCycling / Sloup5050501
68Žůrek Jan1990M30Elite sport Boskovice4949491
69Patloka Ivo1979M31Boskovice4848481
70Kulíšek Vítězslav1991M32Blansko4848481
71Henek Dušan1972MV122Důchodců/Boskovice4747471
72Polák Petr1975MV123Blansko4747471
73Kuchař Tomáš1972MV124Cykloplus Rájec4646461
74Pokorný Tomáš1972MV125Blansko4545451
75Bařina Jiří1981M33VF Sport Team Černá Hora4343431
76Frýdek Pavel1973MV126ACT Lerak Blansko4242421
77Šamalík Vít1994M34Synthon Sport Society4242421
78Flek Pavel1972MV127Blansko - Horní Lhota4141411
79Petržela Lukáš1983M35Skalice nad Svitavou4141411
80Křepela Jiří1975MV128STK Zbraslavec4040401
81Vašíček Zdeněk1965MV215BC Červánky3838381
82Hrubý Milan1938MV34Blansko3737371
83Sedlák Jakub1996M36Ludíkov3636361
84Augustin Erik1975MV129BC Červánky3535351
85Beneš Oldřich1986M37Kotvrdovice3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Ženy

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 14
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Žákovská Alena1962ŽV21Blansko302830311191194
2Komárková Zdeňka1974ŽV11KOMETKY Olešnice4036331091093
3Koutná Lenka1988Ž1SRTG Blansko26303389893
4Polachová Lenka1986Ž2Horizont Kola Novák Blansko404080802
5Klepalová Kamila1996Ž3Perun Team Blansko333669692
6Weisová Barbora1980Ž4Elite Sport Boskovice/Olešnice25212369693
7Kolářová Kateřina1985Ž5Blansko313162622
8Tesařová Jitka1964ŽV22RBK Blansko312657572
9Klepalová Vendula1998Ž6Perun Team Blansko252853532
10Škvařilová Radka1991Ž7TJ Vysočany/Vysočany202141412
11Barešová Milada1975ŽV12Stopa Skalice4040401
12Klepalová Lenka1966ŽV23Perun Team Blansko191938382
13Ondroušková Ivana1970ŽV13Blansko3636361
14Kakáčová Jana1971ŽV14Elite Sport Team Blansko3636361
15Koudelková Dagmar1991Ž8ASK Blansko3333331
16Grünová Ivana1971ŽV15AC Okrouhlá2929291
17Krejsová Petra1979Ž9KOMETKY Boskovice2929291
18Suchánková Zdenka1963ŽV24Blansko2929291
19Kuchařová Petra1979Ž10Rájec2828281
20Patloková Simona1979Ž11Boskovice2727271
21Suchá Lenka1974ŽV16Blansko2727271
22Jalová Margita1954ŽV25Letovice2727271
23Musilová Lenka1991Ž12Blansko2626261
24Liberová Barbora1972ŽV17Boskovice2525251
25Hromádková Petra1982Ž13Blansko2424241
26Procházková Martina1977ŽV18Olešnice2424241
27Šebková Iva1974ŽV19Blansko2323231
28Kotlánová Jana1986Ž14Skalice2222221
29Burdová Renata1991Ž15Kotvrdovice2222221
30Kepáková Marie1980Ž16Důchodci Boskovice2020201

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Junioři

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Marek Samuel2002Jři1Elite Sport Boskovice364040401561564
2Široký Stanislav2001Jři2Blansko3633361051053
3Šmída Michal2001Jři3Drahanský Sport team4040401
4Vybošťok Adam2001Jři4biatlon Blansko3636361
5Šmída Jan1999Jři5Drahanský sport team3333331
6Loubal Jakub2001Jři6Zboněk3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Juniorky

Rájecká desítka
Hořická osmička
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Spešovský běh okolo Jedle
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Šamalíkova míle
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Sloupský lesní běh
MUM,3. Blanenská etapa
Desítka Moravským krasem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Hraběnka Cup - Ráječko-Petrovice
Hraběnka Cup - Skalní mlýn-Macocha
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Hraběnka Cup - Horní Lhota-Petrovice
Kunštátská desítka
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Mikulášský běh Okrouhlá
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 9
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Charvátová Tereza2002Jky1Elite Sport Boskovice404080802
2Hošková Justýna2000Jky2Elite Sport Boskovice403676762

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Starší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Kubinová Adéla2004ŽkyS1Elite Sport Boskovice3636361081083
2Štoudková Pavla2003ŽkyS2ASK Blansko404080802
3Škvařilová Stela2004ŽkyS3AK Blansko Dvorská333164642
4Štoudková Pavla2004ŽkyS4Doubravice4040401
5Smutná Anna2004ŽkyS5Drahanský sport team3333331
6Tobiášová Lucie2004ŽkyS6Elite sport Boskovice3333331
7Široká Eliška2004ŽkyS7AK Blansko Dvorská3131311
8Barešová Rozálie2004ŽkyS8TK Stopa Skalice3030301

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Starší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Malits Marek2004ŽciS1ASK Blansko/Blansko363369692
2Daněk Štěpán2004ŽciS2Horizont Blansko/Blansko332962622
3Dvořák Tomáš2003ŽciS3Kulířov303161612
4Nečas Adam2004ŽciS4AK Blansko Dvorská4040401
5Dobrovský Michal2004ŽciS5Biathlon Blansko4040401
6Berka Pavel2004ŽciS6Klepačov4040401
7Svoboda Lukáš2003ŽciS7ASK Šosůvka3636361
8Komárek Tomáš2004ŽciS8ACT leraK Blansko 3636361
9Zourek David2003ŽciS9Blansko3333331
10Dankovský Matyáš2004ŽciS10AK Blansko Dvorská3131311

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Mladší žákyně

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Křížová Viktorie2006ŽkyM1Elite Sport Boskovice4040401201203
2Bezdíčková Dominika2006ŽkyM2ASK Blansko363672722
3Jakusidisová Veronika2005ŽkyM3ASK Blansko333366662
4Dobrovská Lucie2006ŽkyM4ASK BLANSKO313364642
5Jandáková Leona2006ŽkyM5ASK Blansko/Blansko282957572
6Štefanová Martina2006ŽkyM6ASK Blansko292756562
7Matušková Jůlie2006ŽkyM7ASK Blansko3636361
8Matušková Julie2005ŽkyM8ASK Blansko/Blansko3131311
9Andrlíková Ella2006ŽkyM9Boskovice3131311
10Poláčková Natálie2006ŽkyM10ASK Blansko3030301
11Procházková Nela2005ŽkyM11Horní Lhota3030301
12Kadrmasová Ellen2006ŽkyM12ASK Blansko2828281

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Mladší žáci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Zouhar Tadeáš2005ŽciM1ACT leraK Blansko3640361121123
2Charvát Matyáš2005ŽciM2Elite Sport Boskovice404080802
3Kroupa Kryštof2005ŽciM3AK Blansko Dvorská333669692
4Kyzlink Richard2006ŽciM4ASK Blansko/Olešná 80313364642
5Koudelka Matyáš2006ŽciM5Elite sport Boskovice283058582
6Křivánek Richard2006ŽciM6Elite Sport Boskovice3333331
7Polách Vojtěch2005ŽciM7Blansko3131311
8Bresser Timothy2005ŽciM8Elite sport Boskovice3131311
9Presser Timoty2005ŽciM9Elite sport Boskovice3030301
10Skořepa Petr2005ŽciM10Svitávka2929291
11Vintr Ondřej2006ŽciM11ACT leraK Blansko2929291

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Přípravka dívky

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Šamšulová Martina2007PříD1Elite Sport Boskovice3640401161163
2Kniesová Lucie2007PříD2AK Blansko Dvorská31303697973
3Šebelová Sára2008PříD3Blansko363369692
4Králová Ema2008PříD4AK Blansko Dvorská272956562
5Kroupová Barbora2008PříD5AK Blansko Dvorská292756562
6Jurová Anna2008PříD6Elite sport Boskovice263056562
7Koudelková Lucie2008PříD7Elite sport Boskovice282856562
8Štefanová Adéla2008PříD8ASK Blansko252348482
9Bradáčová Nikola2007PříD9ACT leraK Blansko4040401
10Zourková Lucie2007PříD10AK Blansko Dvorská 3333331
11Zavřelová Adéla2007PříD11Elite sport Boskovice3333331
12Ryšavá Anna2008PříD12Drahanský Sport team3131311
13Tichá Natálie2007PříD13ASK Balnsko3131311
14Smutná Dorota2007PříD14Drahanský sport team3030301
15Nedvědová Andrea2007PříD15Blansko2626261
16Havelková Michaela2007PříD16Stopa Skalice2525251
17Kejíková Eliška2007PříD17Elite Sport Boskovice2424241

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018





Bodové hodnocení pro rok: 2018







Kategorie: Přípravka chlapci

Rájecká desítka
Skalická desítka
Jarní pětka na dráze
Boskovické běhy
Běh Černou Horou
Šamalíkova míle
Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava
Lesempolem
Běh kolem sněhuláka
Vísecká desítka
Blanenská desítka
Běh Moravským krasem
Běh kolem Klostermannovy studánky
Hořická rokle
Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka
Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy
best 8
Body suma
Závodů
Pořadí
Příjmení, jménoRočník
Kategorie
Pořadí kategorie
Klub / Bydliště
1Lát Dušan2007PříCh1AK Blansko Dvorská29333698983
2Ellinger Denis2007PříCh2ASK Blansko/Blansko364076762
3Tomášek Martin2008PříCh3AK Blansko Dvorská27202673733
4Worbis Radim2007PříCh4Kotvrdovice/Kotvrdovice 307303363632
5Grünwald Martin2007PříCh5Ak Blansko Dvorská312960602
6Šafránek Jáchym2007PříCh6Elite Sport Boskovice/Doubravice273158582
7Klimeš Bruno2008PříCh7AK Blansko Dvorská282856562
8Malits Radek2008PříCh8ASK Blansko/Blansko263056562
9Škvařil Hynek2008PříCh9AK Blansko Dvorská252752522
10Poláček Dominik2008PříCh10ACT Lerak282250502
11Augustin Tomáš2007PříCh11AK Blansko Dvorská192544442
12Krenželok Matěj2008PříCh12Stopa Skalice4040401
13Kočvara Jakub2007PříCh13Drahanský sport team4040401
14Friedl Kryštof2007PříCh14ACT leraK Blansko3636361
15Komárek Jakub2007PříCh15ACT leraK Blansko3333331
16Kuchař Josef2008PříCh16ACT leraK Blansko3131311
17Jelínek Tomáš2007PříCh17Drahanský sport team3030301
18Lipenský Matouš2008PříCh18Elite sport Boskovice2929291
19Frýdek Lukáš2008PříCh19Biathlon Blansko2626261
20Krušina Daniel2007PříCh20Letovice2525251
21Flek Pavel2007PříCh21Horní Lhota2424241
22Filka Patrik2007PříCh22ASK Blansko2424241
23Frič Martin2008PříCh23Černá Hora2424241
24Ščudla Ondřej2008PříCh24Elite sport Boskovice/Boskovice2323231
25Zouhar Jan2007PříCh25/Kotvrdovice2121211
26Stejskal Leoš2008PříCh26Elite sport Boskovice1818181

www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:26.04.2018
© Malin 2015-18